28 Mayıs 2009 Perşembe

Aktif Grup, nalbur ve tesisatçıları Vesbo kalitesiyle buluşturdu

Camelyaf boru üretimi ile pazardaki gelişmesini ve hedefini büyüten Vesbo Marmara Distribütörü Aftif Isı ve bayileri ile hem fabrikada hem de otelde bir araya gelip üretim ve ürünler hakkında ustaları bilgilendirdi

Aktif Grup ve Vesbo‘nun ortaklaşa düzenlemiş olduğu ‘Nalbur ve Tesisatçılar Fabrika Gezisi ve Eğitim Toplantısı’ nalbur ve tesisatçılar için bir platform oldu. Aktif Grup ve Vesbo‘nun ortaklaşa düzenlemiş olduğu “Nalbur ve Tesisatçılar Fabrika Gezisi ve Eğitim Toplantısı” 18 Nisan 2009 tarihin de, İstanbul Barcelo Eresin Topkapı Hotel’de yoğun bir katılım ile gerçekleştirildi. Aktif Grup ve Vesbo yapılan bu toplantılar ile hizmet kalitesindeki sürekliliği de göstermiş oldu. Ürünü tüketici ile buluşturan, son nokta olan Nalbur ve Tesisat ustalarının beğenisi ile gezilen Vesbo Fabrikasında, ürün uzmanları tarafından ürünün özellikleri, kullanım detayları, uygulamalı olarak tesisat ustalarına anlatıldı. Aktif Grup ve Vesbo’nun iş ortaklarına daha iyi hizmet sunmak için sürdürdüğü teknik tanıtım programında ürünlerle ilgili katılımcıların merak ettiği tüm sorulara yanıt bulduğu eğitimler beğeniyle izlendi.

GÜVEN, HİZMET VE KALİTE

Tesisatçılıktan bugün sektörde birçok ürünün üreticisi durumuna geldiğini belirten Aktif Isı Yönetim Kurulu Başkanı Halim Özdemir " Tesisatçıların derdini en iyi ben bilirim, bende sizlerin arasında gelen birisiyim" diyerek azmin ve dürüst çalışmanın insanı nerelere getirebileceğinin örneğini gösterdi. Gerçekleştirilen toplantıda bir konuşma yapan Aktif Grup Yönetim Kurulu Başkanı “Halim Özdemir şunları söyledi; “Aktif Isı’nın yeni markaları olan Aktech ve Sifonik’in pazardaki başarılı çalışmaları’nın arkasında; ‘Güven, Hizmet ve Kalite politikası yatmaktadır. 14 yıldır taviz vermeden, bu günlere bu sayede gelindi” dedi. Özdemir’in konuşmasını takiben aktif grup ve Vesbo yöneticileri de söz alarak hem kendi firmalarındaki faaliyetler, hem teknik sunumlar hem de Aktıf - Vesbo birlikteliği üzerine çeşitli konuşmalar ile katılımcıları bilgilendirerek, önümüzdeki dönemde beklenti ve umutlarını paylaşma fırsatı elde ettiler. Programın son konuğu olan Dr.Şaban Kızıldağ iletişim ve motivasyon konusundaki etkili sunumuyla katılımcıları hem güldürerek düşündürdü, hem de katılımcıların farkındalığının artmasını sağladı.Teknik gezi, toplantı ve sunumlarla yoğun bir gün geçiren değerli katılımcılar fasıl eşliğinde yenilen akşam yemeği ile yorgunluk atarken aralarında dizüstü bilgisayar, Aktech güneş ısıtıcı, Vesbo plastik kaynak seti gibi hediyelerin bulunduğu ürünler için yapılan hediye çekilişleri ile de heyecanlı ve eğlenceli dakikalar geçirdiler.

Nalbur Teknik